Q-Railing
D LINE
D line je unikátní řada navržena designerem Knudem Holscherem. Přístup k expresivnímu designu z nerosetové oceli je dotažen do konce v systému madel d line. Tato skupina výrobků je krásná a funkční a zároveň se snadno instaluje a upravuje. Systém madel D line lze upravit i pro nejnáročnější architekturu bez jakýchkoliv estetických kompromisů. Řada d line byla oceněna cenou Red Dot Awards.

 

Naprosto převratný

Ve své podstatě znamená d line flexibilitu. Pozornost věnovaná kvalitě designu činí z řady d line synonymum elegance a uhlazenosti.

 

Vzor kvality

Řada d line v sobě snoubí harmonii skla a nerezové oceli a je tak nejen elegantní, ale také vysoce kvalitní a odolná.

Intuitivní a kvalitní technické zpracování

S naší technikou předmontáže bude vaše instalace jednodušší a rychlejší. Snadná montáž, demontáž nebo přestavba – řadu d line lze různě upravovat.

 

162301_1385380006829_PF
PRVOTŘÍDNÍ

MATERIÁLY Q-RAILING

Nerezová ocel

Ušlechtilá neboli nerezová ocel, odolná a na pohled krásná, je jedním z nejoblíbenějších materiálů pro systémy zábradlí. Dodává se v různých jakostech, z nichž každá má mírně odlišné složení.

Elektrofézně a práškově lakovaná ocel

Ocel je vysoce odolný a z hlediska nákladů výhodný materiál. Ocelové produkty značky Q-railing mají elektroforézní povrchovou úpravu, díky niž jsou odolné vůči korozi a poškrábání.

Hliník

Hliník, lehký ale odolný materiál, se vyznačuje přirozeně vznikající oxidovou vrstvou, která pomáhá zajistit odolnost vůči korozi. Vrstva však musí být rozšířena pro vyšší míru ochrany.

Zamak

Pod tlakem odlévaná slitina zamak je odolná, levná a může být vysoce ekonomickou variantou k jiným kovům. Doporučujeme ji však pouze pro vnitřní prostory.

Q-RAILING

Katalog