Jakob

Webnet

 

Univerzální síťová lana z nerezové oceli s mimořádnou odolností v tahu a jedinečnou flexibilitou.

Webnet je drátěné pletivo vyrobené z tkaných pramenů z nerezové oceli s výjimečnou pevností v tahu a flexibilitou. Je odolný proti povětrnostním vlivům, extrémně robustní a nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Síť z nerezové oceli je vhodná pro vnitřní i vnější použití. Instalace na zábradlí nebo na schodišti poskytuje stabilitu a jasné vedení. Na fasádách může sloužit jako podpora lezení pro rostliny nebo může nastavit delikátní akcenty jako dělicí prvek ve velkých prostorech. Největší výhodou je však jeho jemná struktura. Zejména v uzavřených prostorách pro zvířata v zoologických zahradách nebo ochranných sítích je poškození zraku v důsledku nevyhnutelné bariéry minimální.

Sítě vyrábí Jakob Rope Systems ve vlastní továrně podle specifikací zákazníka. To znamená, že

nejsou žádná omezení tvaru a velikosti. Síťová orientace Webnetu může být vybrána podle potřeby, přesto je obvykle geometricky uspořádaná svisle nebo vodorovně. Webnet lze navíc dodat ve všech barvách spektra RAL. Barvy mohou zvýraznit síť jako architektonický designový prvek nebo ji nechat hladce integrovat do okolní struktury. U zastřešení zoo nebo plotu pro zastavení míče pomáhá černé barvivo, aby bylo oko pro lidské oko ještě obtížnější.

Webnet byl posouzen podle standardních specifikací a podroben mnoha testovacím měřením. V Německu je certifikován Německým institutem pro stavební techniku (DIBt) pro použití jako horizontální a vertikální prevence pádu (Z-14.7-557).