Jakob

Rámy

 

Rámy se skládají z Webnetu předinstalovaného do profilů z nerezové oceli, což umožňuje rychlou a snadnou instalaci.

Jako bezpečnostní ploty nebo balkonové zábradlí kombinují Webnet Frames krásu s účinností. Montáž Webnetu na místě trvá několik minut: Rámy jsou dodávány s vhodnými otvory, držáky rámů a sponami podle potřeby a lze je jednoduše přišroubovat ke konstrukci.

Rámy Webnet lze objednat ve standardních tvarech a profilech nebo vyrobit podle vašich potřeb. Díky pružnosti Webnetu je výjimečně vhodný pro nejrůznější geometrie. Díky možnostem barvení všech profilů rámců a výplní Webnet ve většině barev palety barev RAL Classic jsou možnosti pro akcenty designu nekonečné!

Drátěná lana jsou schopna absorbovat tahové síly velmi dobře, snadno se s nimi manipuluje a jsou nákladově efektivní. Vyznačují se širokou škálou architektonických aplikací. Ocelové kabely od Jakob Rope Systems se nacházejí v projektech od zavěšení kabelů a ekologizace fasád až po výplně balustrád. Kabely z nerezové oceli nevyžadují téměř žádnou údržbu a udržují svůj vzhled po dlouhou dobu. Díky tomu jsou také ideální pro dekorativní použití.

Kvalita našich výrobků z lan odpovídá našemu servisu. Nabízíme poradenství a podporu ve všech fázích vašeho projektu, od inženýrství a statiky po instalaci a údržbu lanových a kabelových konstrukcí.