Jakob

15123243_1367657563258394_2275021688299696680_o
Švýcarská kvalita již od roku 1904

Jakob švýcarská lana, ocelové kabely a drátěné pletivo z nerezové oceli pro architekturu a zdvihací a zvedací sektor.

Jakob Rope Systems je jedním z lídrů na trhu v poskytování špičkových, konstrukčních řešení. Výrobky z drátěných lan nabízíme přes 110 let a je nám ctí nabízet naše výrobky ve více než 55 zemích. Naši klienti se k nám vracejí protože  hledají spolehlivého výrobce lan z nerezové oceli, spojovacích prvků, sítí a různých tvarovek, které byly navrženy a vyrobeny na míru jejich přesným specifikacím.

V Jakobu víme, že to jsou malé detaily, které dělají velké rozdíly.

Hodnoty společnosti

Našim zákazníkům dodáváme produkty a služby nejvyšší kvality za konkurenceschopné ceny. Naše továrny zavedly systém řízení kvality podle normy ISO 9001.

Zavázali jsme se k našemu původu v Emmentalu a podporujeme místní podniky, kdykoli je to možné.

Naše oddělení výzkumu a vývoje přispívá do tohoto odvětví. Jsme členem průmyslových a normalizačních organizací a spolupracujeme s veřejnými orgány.

Tradičnímu řemeslnému řemeslu dáváme budoucnost tím, že nabízíme místa pro učně.

 

Udržitelnost

Záleží nám na životním prostředí a jednáme odpovědně efektivním využíváním energie a zdrojů. Naše továrny jsou vybaveny solárními moduly, energeticky účinnými ventilačními systémy a dalšími inovativními technologiemi, které snižují náš dopad na životní prostředí. Naše výrobní zařízení zavedly systém environmentálního managementu podle normy ISO 14001.

Společenská odpovědnost podniků je základní hodnotou Jakobu. Pravidelnou nabídkou práce dáváme mladým lidem z našeho regionu solidní vzdělání a dobrý start na trhu práce. Naši zaměstnanci ve Vietnamu mají jedinečné pracovní podmínky v regionu. Poskytováním rekreačních prostor, vybavení, školení na pracovišti, spravedlivých odměn a sociálních dávek jsme společensky odpovědným zaměstnavatelem.