Jakob

GreenSolutions

 

Ekologizace získala s Jakobem GreenSolutions novou dimenzi.

Jakob Rope Systems má více než 30 let zkušeností a je partnerem k realizaci nákladově efektivního a krásného ekologizace, které přináší ekonomické a ekologické výhody. Profesní a účelné ekologické fasády, které jsou funkční i estetické, vyžadují pečlivé a promyšlené plánování. K tomu jsou ideální lanové systémy a sítě z nerezové oceli. Nakonec ekologizace, která kombinuje ekologii a estetiku ideálním způsobem, je dobře přijímaným prvkem, který může zvýšit akceptaci a hodnotu vlastnosti.

Řada GreenSolutions se skládá ze tří kategorií, které splňují rozdíly v ekologizaci projektů podle jejich velikosti, složitosti a požadavků.

Drátěná lana jsou schopna absorbovat tahové síly velmi dobře, snadno se s nimi manipuluje a jsou nákladově efektivní. Vyznačují se širokou škálou architektonických aplikací. Ocelové kabely od Jakob Rope Systems se nacházejí v projektech od zavěšení kabelů a ekologizace fasád až po výplně balustrád. Kabely z nerezové oceli nevyžadují téměř žádnou údržbu a udržují svůj vzhled po dlouhou dobu. Díky tomu jsou také ideální pro dekorativní použití.

Kvalita našich výrobků z lan odpovídá našemu servisu. Nabízíme poradenství a podporu ve všech fázích vašeho projektu, od inženýrství a statiky po instalaci a údržbu lanových a kabelových konstrukcí.