Jakob

Architektonická lana

Naše lana jsou multifunkční a univerzální komponenty, které umožňují technicky a esteticky vynikající architektonická řešení.

S naší obrovskou nabídkou drátěných lan, koncovek a příslušenství můžeme nabídnout řešení téměř každé architektonické výzvě. Ať už se jedná o držáky, vazníky, zábradlí, lanová konstrukce, umělecká díla, fasádní ekologizace – pro každou architektonickou aplikaci je pro ocelové kabely vhodné použití.

Naše kabely z nerezové oceli jsou přesně vyrobeny z nerezové oceli námořní třídy, což jim poskytuje dlouhou životnost a nadčasový vzhled. Spolu s velkým počtem koncových zakončení jsou možné kombinace opravdu nekonečné.

Drátěná lana jsou schopna absorbovat tahové síly velmi dobře, snadno se s nimi manipuluje a jsou nákladově efektivní. Vyznačují se širokou škálou architektonických aplikací. Ocelové kabely od Jakob Rope Systems se nacházejí v projektech od zavěšení kabelů a ekologizace fasád až po výplně balustrád. Kabely z nerezové oceli nevyžadují téměř žádnou údržbu a udržují svůj vzhled po dlouhou dobu. Díky tomu jsou také ideální pro dekorativní použití.

Kvalita našich výrobků z lan odpovídá našemu servisu. Nabízíme poradenství a podporu ve všech fázích vašeho projektu, od inženýrství a statiky po instalaci a údržbu lanových a kabelových konstrukcí.