Grande Forge
Série mosazeného zábradlí
Mosazné zábradlí je ideální pro klidnou komorní atmosféru. Dokonale přijímá světlo a osvětluje prostor jemnými odrazy. Mosaz dokázala vkusně proniknout do trendu, kde mají materiály své slovo. Odhaluje retro atmosféru a nabízí uklidňující vintage styl.
Možné povrchové úpravy
nickel

Nikl

chrome

Chrom

satin

Satén

or

Zlato

laitonpatine

Patina

28061361_1869702163290733_3091816553796057805_o
Co pro nás slovo luxusní znamená?

Francouzská prestiž, která podthne design Vašeho projektu. Grande Forge je symbolem luxusu již od roku 1948.

Čisté linie

Kolekce Classic

Klasická kolekce spíše pěstuje chuť pro neutrální barvy a suroviny. Spojuje ušlechtilost mosazi s přísností kovaného železa. Krásné textury, ušlechtilé materiály, styl, který se hodí do všech interiérů.
Úžasné a jemné

Kolekce Comtesse

Kolekce Comtesse je elegantní jako ženy XVIII. století. Žebrované mosazné sloupky jsou fascinující svými tóny zlata, niklu a chromu. Styl, který kombinuje historii, estetiku a modernu.
Elegance a osvětlení

Kolekce Diamond

Je úžasné mít v interiéru tuto elegantní hru brilantnosti a světelných odrazů. S kolekcí Diamond vám Grande Forge nabízí příležitost vytvořit impozantní schodiště, vše v naprostné eleganci.
Nuance a rovnováha

Kolekce Harmonie

Harmonie je leitmotiv: harmonie mezi objemy, výběrem materiálů, barevností, mezi kousky nábytku a ozdobnými prvky. Kolekce „Harmony“ se vyznačuje směsí mosazi a nerezové oceli. Mosazné rukávy přinášejí úlevu sloupkům a umožňují tak více kreativity pro vaše zábradlí a balustrády.
Delikátní a kreativní

Kolekce Modern

Tato kolekce přitahuje svými nápaditými nádechy přinášejícími pocity klidu a vyrovnanosti. Kombinace mosazi a nerezové oceli, přerušovaná foukanými skleněnými koulemi, přináší do těchto sloupků romantismus.
Nadčasová estetika

Kolekce New York

Prvky kolekce New York vám umožní nové architektonické možnosti. Konstrukce s minimalistickým designem, které kombinují eleganci mosazi a charakter kovu.
Luxus a kultivovanost

Kolekce Paris

Kolekce Paris je jednou z moderních sbírek Grande Forge. Sloupky z této kolekce kombinující luxus a kouzlo, jsou předmětem touhy, stejně jako pařížské město - zářící, okouzlující, inspirativní.
Opravdová prestitž

Kolekce Royal

Kolekce Royal obnovuje nádheru starodávných paláců. Krásné a elegantní, jeho masivní mosazné sloupky obléknou vaše interiéry s jemností. Barokní pocit pak nabírá svou plnou dimenzi mezi nevázaností a uměleckým bohatstvím.
Diskrétní, ale radostné

Kolekce Square line

Spojení sloupků s pravidelnými křivkami, jemnými liniemi a zakončením v teplých tónech.
Královský duch

Kolekce Versailles

Kolekce Versailles je cestou do srdce francouzské historie. Jeho tvůrci byli inspirováni barokní dobou a nádherou velkých paláců. Vyznačuje se složitými liniemi v pohybu, které odhalují až závratný pocit.