Grande Forge
Série karbonového/ nerezového zábradlí
Nerezová ocel široce používaná ke zdokonalování domácností, má moderní vzhled, je krásná, lehká a zdravá. Jeho údržba je snadná, vyžaduje minimální úsilí při čištění a vždy udržuje hezký vzhled. Jeho odolnost vůči přirozeným agresím a korozi má ve stavebnictví velkou výhodu.
SKYPORT_WEB-3
Co pro nás slovo luxusní znamená?

Francouzská prestiž, která podthne design Vašeho projektu. Grande Forge je symbolem luxusu již od roku 1948.

Neodolatelný a exkluzivní

Kolekce Carbon

Silný trend k individualizaci, který pozorujeme v designu interiéru, nás přiměl k vývoji této kolekce. Sloupky jsou vyráběny ručně. Důraz je kladen na barvy, které zvyšují flexibilitu konceptu.
Delikátní a kreativní

Kolekce Modern

Tato kolekce přitahuje svými nápaditými nádechy přinášejícími pocity klidu a vyrovnanosti. Kombinace mosazi a nerezové oceli, přerušovaná foukanými skleněnými koulemi, přináší do těchto sloupků romantismus.
Elegantní a snadno žitelný

Kolekce Skyport

Výběr materiálů je velmi důležitý ve stylu Zen dekorace, protože jsou to ty, které učiní váš interiér nebo exteriér útulným a teplým. Kolekce Skyport se skládá ze sloupků s čistými liniemi z nerezové oceli. Spojovací límce jsou ve dvou různých povrchových úpravách, jemně leštěny anebo poté potaženy nitridem titanu pro téměř nezměnitelný pozlacený vzhled.