Grande Forge
Série ocelového zábradlí
Výrobky z kovaného železa kombinují své retro a nostalgické prvky a know-how pokročilých technologií. Odlitky přinášejí průmyslovému designu vysokou přidanou hodnotu na základě jejich estetických, funkčních a ergonomických kritérií. Zejména pokud jde o složité tvary, formované díly často vykazují svou převahu, jakož i svou schopnost integrovat složité geometrické funkce a pozoruhodnou kvalitu přesnosti.
image-bandeau-RUSTIQUE-2785x1313-1-2785x832
Co pro nás slovo luxusní znamená?

Francouzská prestiž, která podthne design Vašeho projektu. Grande Forge je symbolem luxusu již od roku 1948.

Subtilní a tajemné

Kolekce Black Diamond

Černá má schopnost dávat místům intenzitu. Matná nebo lesklá, na stěnách nebo na podlahách, v celku nebo v malých dotecích, černá barva je plná stylů. Umožňuje modernizovat interiér, vytvářet grafickou a jemnou, střízlivou a nadčasovou atmosféru.
Návrat k základům

Kolekce Castel

Jak odolat těmto kovaným sloupkům s velmi strukturovaným stylem. Inspirují vřelou a autentickou atmosférou, uklidňující, protože nevyhnutelně evokují ducha domů velkých rodin.
Hravá a překvapivá

Kolekce City

Geometrický trend ve světě módy. Dnes se dostane do vašeho interiéru pro jiskřící a originální styl. Čtverce, kruhy, kosočtverce, trojúhelníky nebo obdélníky, geometrie se usazuje na stěnách, podlaze, textilu, až po zábradlí schodiště. Režim geometrických tvarů, inspirovaný abstraktním uměním iniciovaným Mondrianem, Kandinským nebo Miroem, byl schopen využít jejich obrazů. Kolekce City vyniká z reality a nabízí jinou formu vyjádření. Zaměřuje se na vibrace, pocity, emoce.
Umění a citlivost

Kolekce Fonte d’Art

Litina je součástí metalurgického a uměleckého dědictví. Originální modely této kolekce byly vyřezávány panem René Deiberem, „nejlepším dělníkem z Francie“. Jsou to čistě tvarované sloupky, které odhalují ušlechtilost materiálu, jeho barvu a reliéfy.
Unikátní a plný šarmu

Kolekce Masters

Pravá práce mistra. Tyto sloupy a sloupky jsou kované z jednoho kusu, takže se mezi kusy objevují malé rozměrové odchylky. Vytvářejí pokojnou, hladkou a osobní atmosféru ve vašich obytných prostorech.
Svoboda tvořit

Kolekce Mozart

Kolekce Mozart inspirovaná přírodou je v kování unikátní. Zde najdete velkou představivost umělce, vynikající interpretaci kováře a dokonalý dotek řezbáře. Vinoucí se listy, jemné květiny, šťavnaté ovoce a královský páv, propletené v této výjimečné řadě, znovu vytváří originální obraz secesního stylu.
Rytmus a poezie

Kolekce Ronde

Kolekce Ronde, která se skládá z ocelových sloupků, je vyráběna soustružením a inspiruje dokonalou harmonií. Jeho zaoblené linie přinášejí moderní výsledek a hravější přístup k obytným prostorům. Sloupky této kolekce můžete kombinovat s teplými materiály, jako je dřevo, nebo zůstat v průmyslovějším stylu.
Historie a styl

Kolekce Tradition

Krása, trvanlivost a hodnota minulých časů ožívají a jsou přineseny zpět s touto kolekcí. Sloupky nesou klasický a nadčasový styl. Bohatá paleta barev umožňuje vytvářet originální odstíny, od nejjemnějších po nejintenzivnější až nejhlubší.